Wygodny i bezpieczny transport medyczny

Oferujemy wygodny i szybki prywatny transport medyczny, jak i międzynarodowy transport sanitarny i chorych.

Nasz ambulans jest dostępny do transportu chorych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Jeden z naszych ambulansów jest również przygotowany do transportu osób neuronietypowych - czyli osób ze spektrum autyzmu. Na jego pokładzie są dodatkowe zasłonki na okna, które pomogą obniżyć ilość bodźców z zewnątrz. Przystosowaliśmy również oświetlenie, by było jak najbardziej delikatne. Z kolejnych udogodnień, które wprowadziliśmy dla osób ze spektrum autyzmu, to ochronniki słuchu - jednorazowe lub wielorazowe. Dzięki szkoleniom, które przeprowadziła dla nas Fundacja Autika z Jeleniej Góry, nasi medycy otrzymali również umiejętności pomocy osobom ze spektrum autyzmu - jesteśmy wsparciem dla rodziny, jeśli sytuacja tego wymaga a chory ma gorszy dzień.

Nasze usługi świadczymy również w języku angielskim i niemieckim.

Zadzwoń już dziś i skorzystaj z naszej oferty prywatnego i międzynarodowego transportu medycznego!

Szybka i wygodna podróż nowoczesnym ambulansem - Polska, Europa i Świat!

Formularz kontaktowy

Bezpieczny transport pacjentów w kraju i Europie

Transport medyczny zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa pacjentów podczas międzynarodowej i krajowej podróży, szczególnie dla osób wymagających specjalistycznej opieki medycznej.

Nasz personel medyczny, który realizuje transport sanitarny, zapewnia niezbędną opiekę medyczną, leki i sprzęt medyczny, co zwiększa szanse na skuteczne i bezpieczne przetransportowanie pacjenta do szpitala lub innego miejsca opieki medycznej.

Nasi medycy mówią po angielsku i niemiecku - nasz transport medyczny jest zatem możliwy z każdego miejsca w kraju, Europy i świata!